automn

مرصاد وب

automnRight
social
about درباره وبلاگ
# موضوعات
#

مرصاد وب

طراحی سایت شرکتی

سه شنبه دوازدهم 5 1400

طراحی سایت شرکتی می تواند مسیر موفقیت شرکت هایی که پیش از این حضور مؤثری در بازار داشته اند را هموارتر کند. شرکت های تازه تأسیسی نیز که قصد دارند در بازار پررقابت فعلی به حیات خود ادامه دهند و سهمی از بازار را نصیب خود کنند، با طراحی سایت شرکتی گامهای مهمی برای تحقق اهداف خود بر می دارند. برای طراحی سایت با وردپرس کلیک کنید.

طراحی وبسایت شرکتی می تواند با بهره گیری از قالب های موجود در وردپرس انجام شود، و یا اینکه طراحی وبسایت شرکتی را از پایه به صورت اختصاصی انجام داد. اینکه کدام روش به منظور طراحی انتخاب شود، نیازمند در نظر داشتن برخی نکات است که به مالک شرکت بستگی دارد. برخی نکات مهم دیگر در این فرایند در زیر به طور اجمالی مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

طراحی سایت شرکتی

مطالب مناسب جهت استفاده در سایت های شرکتی

صحبت از مطالب و محتویات سایت صحبتی کلیشه ای است.، اما فقط به دلیل درست بودن آن این نکته را باید متذکر شویم که مهم است که محتوایی که ارائه می دهید مرتبط، جذاب و قابل اشتراک باشد. محتوای یک سایت شرکتی باید راهنما، جست و جو و دسته بندی هایی ساده، کارآمد و البته جذاب داشته باشد تا هر زمان که بازدید کننده می خواهد از آن بازدید کند دچار مشکل نشود.

ریسپانسیو بودن در طراحی سایت شرکتی

مطالعه اخیر انجام شده توسط گوگل نشان داد که ۷۲ درصد از کاربران تلفن همراه می گویند که برای آنها مهم است که وب سایت ها برای تلفن همراه مناسب باشند ، با این حال ۹۶ درصد از همان افراد سایتی بازدید کرده اند که روی دستگاه آنها به خوبی کار نمی کند. بنابراین به طراحی سایت شرکتی خود بر مبنای بازدید از طریق موبایل نیز فکر کنید. طراحی سایت شرکتی وردپرس نیز توانایی تطابق با شرایط بازدید از طریق گوشی های هوشمند را دارد.

ریسپانسیو بودن سایت شرکتی
اطلاعات ضروری

اطلاعات ضروری

اگر در حال طراحی وبسایت شرکتی هستید که در حوزه های بزرگ فعالیت می کند، به عنوان مثال صادرات و واردات، ضروری است که اطلاعات مورد نیاز کاربران از جمله شماره تلفن، نقشه، و سایر اطلاعاتی که تصور می کنید به نحوی به بازدیدکنندگان کمک می کند به راحتی در سایت قابل دسترسی باشد. شاید باورش برای شما سخت باشد، اما تعداد تکان دهنده ای از وب سایت های تجاری یا فاقد اطلاعات مهم هستند یا یافتن آن دشوار است.

سادگی

شاید شما هم به کتاب های مرتبط به اصول و فنون بازاریابی آشنایی داشته باشید. در این صورت می دانید که بر اساس نظر متخصصان این حوزه در طول شبانه روز تنها سه ثانیه فرصت اثرگذاری بر مخاطب را دارید. یک تجربه بد و یک تصمیم، سریع انجام خواهد شد. آنها آن را دوست ندارند و دیگر از آن استفاده نخواهند کرد. بنابراین در هنگام طراحی سایت شرکتی حتماً باید کاربر نهایی را همیشه به خاطر داشته باشید. اگرچه ممکن است وب سایت های هیجان انگیز و خیره کننده همان چیزی باشند که مشتری فکر می کند می خواهد، اما سادگی احتمالاً در واقعیت باعث تأمین نیازهای آنها بشود.

به این فکر کنید که چه چیزی کاربر را به سمت جستجو در سایت ترغیب می کند و در نهایت خرید را انجام می دهد. این مورد همیشه شما را به سمت کاهش آشفتگی و ساده سازی در طراحی  یک سایت شرکتی سوق می دهد.

سادگی
امنیت

امنیت

در هنگام طراحی سایت شرکتی به بحث تراکنش مالی نیز توجه شود. اگر وب سایت از اطلاعات کارت اعتباری استفاده می کند، پرداخت ها را پردازش می کند یا حتی داده های مشتری را نگهداری می کند، امنیت باید اولویت مد نظر شما باشد. به طور کلی، برای محافظت از وب سایت خود در برابر هکرها، این نکات امنیتی را دنبال کنید.

شرکت ها با توجه به حساسیتی که در مورد آنها وجود دارند چه به سمت طراحی سایت شرکتی با وردپرس پیش بروند و یا اینکه مسیر طراحی سایت شرکتی به صورت اختصاصی را برگزینند، باید مسائل امنیتی را مورد توجه جدی قرار دهند.

پرداخت را آسان کنید

تجارت الکترونیکی به سرعت در حال تبدیل شدن به شکل استاندارد تجارت است و خرید آنلاین دیگر مانند گذشته نیست. سایت هایی مانند آمازون با روشهای رایگان تحویل / بازده و پرداخت “با یک کلیک”، تجارت الکترونیکی را وارد جریان اصلی کرده اند، اما کارآیی و حرفه ای بودن آنها به این معنی است که اکنون مشتریان انتظار دارند از استانداردهای بالا در همه سایتهای تجارت الکترونیک برخوردار باشند. این نکات در مورد طراحی وب سایت شرکتی به شما کمک می کند انتظارات را برآورده کنید.

(0) نظر

طراخی سایت فروشگاهی

سه شنبه دوازدهم 5 1400

فروش به صورت فیزیکی به تنهایی برای پیشرفت و رونق کسب و کارتان کافی نیست، امروزه مشاغل و تجارت‌هایی موفق هستند که در دنیای اینترنت و مجازی نیز حضور فعال داشته باشند. علت این امر این است که امروزه بیش از 60 درصد از افراد محصولات و خدمات مد نظر خود را در اینترنت جستجو می‌کنند. حضور مشاغل در شبکه‌های اجتماعی برای معرفی محصولات و ... کافی نیست لذا داشتن یک وب سایت متناسب با کسب و کارتان علاوه بر اینکه در شناساندن برند و جذب مشتری کمک کننده است، و موجب ایجاد اعتبار و بالابردن ارزش بیزینس شما خواهد شد. گاها طراحی سایت اختصاصی هزینه بر است و به زمان بیشتری برای طراحی آن نیاز است و برای کسب و کارهایی که نیاز فوری به یک سایت دارند مناسب نیست. در این مواقع می‌توان از سایت های آماده متناسب با نیازهای کسب و کارتان استفاده نمایید.

خرید سایت فروشگاهی و یا طراحی سایت فروشگاهی مانند یک کاتالوگ و یا بروشور معرف محصولات و خدمات شما خواهد بود که با استفاده از آن می‌توان به صورت مجازی محصولات را معرفی نمود. شما با استفاده از سایت فروشگاهی به افزایش درآمد و معرفی خدمات و محصولات خود کمک خواهید کرد زیرا با استفاده از سایت فروشگاهی می‌توانید به افزایش مشتری و فروش خود کمک کنید.

امروزه دیگه تقریبا همه کسب و کار ها پیج اینستاگرام دارن ، تو سایت های فروشگاهی حرفه ای ما قابلیت اتصال خودکار به پیج اینستاگرام رو هم قرار دادیم تا به راحتی با یک کلیک محصول یا محتواتون رو داخل اینستاگرام هم منتشر کنید. در این حالت شما علاوه بر جذب مشتری از سایت فروشگاهیتون ، از طریق پیج فروشگاهی اینستاگرامتون هم کسب درآمد دارید و نیازی نیست که چندبار محتوا برای سایت و پیج تون ایجاد کنید. طراحی سایت فروشگاهی 


بر روی طراحی سایت های فروشگاهی حرفه ایمون ما 30 روز مهلت بررسی رو قرار دادیم (برخی از سایت های حرفه ای)، چون از کیفیت سایت هامون مطمئنیم ، حتی محتواهای اولیه شما بر روی سایت های فروشگاهی حرفه ای توسط کارشناسان ما به صورت رایگان قرار میگیره تا دغدغه کار با سایت رو هم نداشته باشید و به راحتی بتونید کسب و کار خودتون رو به صورت اینترنتی شروع کنید و با راه اندازی یه فروشگاه اینترنتی ، درآمدتون و فروشتون رو افزایش بدید و از طریق گوگل مشتریان زیادی رو جذب کنید.(0) نظر
X