automn

مرصاد وب

automnRight
social
about درباره وبلاگ
# موضوعات
#

مرصاد وب

بدون عنوان

شنبه بیست و دوم 3 1400

یکی از عناصر اصلی یک محصول موفق ، ایجاد نمایشگرهای موثر ، کارآمد و از نظر بصری است. برای تولید چنین نمایشگرهای با کیفیت بالا ، چه از نوع گرافیکی (مثلاً وب سایت ها) و چه از نوع ملموس (مثلاً کنترل از راه دور) ، درک بینایی انسان همراه با دانش ادراک بصری لازم است. با مشاهده ، تحقیق و شناسایی نمونه هایی از توانایی های ادراکی خود ، می توانیم محصولات را با توجه به این خصوصیات یکپارچه طراحی کنیم. به منظور گسترش چنین مهارت هایی در دنیای طراحی تعامل ، ما "روانشناسی گشتالت و طراحی وب سایت : راهنمای نهایی" را توسعه داده ایم.


روانشناسی گشتالت نظریه ای از ذهن است که در تعدادی از جنبه های مختلف فکر ، عمل و ادراک انسان به کار رفته است. به طور خاص ، نظریه پردازان و محققان گشتالت تلاش می کنند ادراک بصری را از نظر نحوه سازماندهی فرآیندهای اساسی و چگونگی کمک به آنها در درک جهان درک کنند. سازماندهی این فرایندهای شناختی برای درک ما از چگونگی تفسیر جریان مداوم اطلاعات بصری که به چشمان ما وارد می شود و چگونگی تبدیل شدن آنها به یک نمایش منسجم ، معنی دار و قابل استفاده از جهان ، مهم است. در طول بیست سال گذشته ، کار روانشناسان گشتالت توسط طراحان تعامل و سایر متخصصان درگیر در تولید محصولات برای کاربران انسانی اتخاذ شده است. 

طراحی سایت فروشگاهی 

طراحی سایت شرکتی


در این دوره ، ما بهترین منابع موجود در مورد روانشناسی گشتالت و ادراک بصری را گردآوری و تلفیق کرده ایم. برای کمک به شما در درک اینکه چگونه می توانید روانشناسی گشتالت را در طراحی وب اعمال کنید ، نمونه های مختلفی از طرح های موجود ارائه داده ایم. اینها توجه دقیق را به خصوصیات ، عجیب و غریب و ویژگی های ادراک بصری جلب می کنند. علاوه بر این ، آنها در مورد چگونگی سازگاری این موارد و در موارد مختلف مورد بهره برداری قرار می گیرند تا از اهداف کاربر یا طراح یا مشتری پشتیبانی کنند.

طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت املاک

طراحی سایت اختصاصی


استفاده از تفکر گشتالت برای طراحی ، بینش و روش های جدیدی برای نزدیک شدن به مشکلات و چالش ها به ما ارائه می دهد. با ایجاد سیمای در ذهن خود به روش های مختلفی که برای سازماندهی اطلاعات بصری ایجاد می کنیم ، می توانیم طراحی خود را برای همه کاربران بهبود بخشیم.

بهینه سازی سایت

سئو سایت000000000000000000000000000000000000
(0) نظر
X