automn

مرصاد وب

automnRight
social
about درباره وبلاگ
# موضوعات
#

مرصاد وب

آموزش طراحی سایت

پنج شنبه بیستم 3 1400

آموزش طراحی سایت

 طراحی سایت بخشی از هنر و بخشی از علم ، طراحی وب به هر دو جنبه خلاق و تحلیلی ذهن یک شخص کمک می کند.


طراحان وب آنچه را که مفهومی است می گیرند و آن را به صورت تصویری ترجمه می کنند. تصاویر ، تایپوگرافی ، رنگ ها ، متن ، فضای منفی و ساختار در کنار هم نه تنها یک تجربه کاربر بلکه طراحی سایت فروشگاهی  مجرای ارتباط ایده ها را ارائه می دهند.


یک طراحی سایت ارزان  وب خوب ، اهمیت هر قطعه از یک طراحی سایت اختصاصی را درک می کند. آنها در سطح دانه ای انتخاب می کنند ، و به هر عنصر یک ظاهر طراحی می کنند ، در حالی که هرگز از چگونگی جمع شدن و عملکرد عناصر در تحقق اهداف بیشتر طراحی غافل نمی شوند.


هر چقدر تصاویر یک طراحی سایت شرکتی دیدنی باشد ، بدون سازمان بی معنی است. منطق باید چیدمان ایده ها و تصاویر در هر صفحه را راهنمایی کند و همچنین نحوه سفر کاربران از طریق آن را هدایت کند. یک طراح وب ماهر ، طرح هایی را ایجاد می کند که با کمترین کلیک ارائه می شود.


طراحی سایت حرفه ای را می توان به چندین زیرشاخه تقسیم کرد. برخی از طراحان حرفه خود را در زمینه هایی مانند UI ، UX ، SEO و سایر زمینه های تخصصی تخصص می دهند. همانطور که سفر خود را به عنوان یک طراح آغاز می کنید ، باید کمی در مورد همه این جنبه های مختلف طراحی وب بدانید.


طراحی سایت املاک توسط قسمت انتهایی طراحی می شود

همانطور که یاد می گیرید با اصطلاحات back end و front end روبرو خواهید شد. بیشتر مبتدیان اینها را با هم مخلوط می کنند ، بنابراین مهم است که بدانید تفاوت آنها متفاوت است.


قسمت آخر هر چیزی است که در نمایش یک وب سایت در پشت صحنه اجرا می شود. وب سایت ها روی سرورها قرار دارند. هنگامی که کاربر درخواستی مانند پیمایش به بخش خاصی از طراحی سایت با وردپرس را درخواست می کند ، سرور این اطلاعات ورودی را می گیرد و به نوبه خود تمام HTML و سایر کدها را شلیک می کند تا در مرورگر کاربر به درستی نمایش داده شود. سرورها داده های یک وب سایت را برای عملکرد نیاز دارند.


توسعه دهندگان وب که در زمینه توسعه back-end تخصص دارند غالباً برنامه نویسان هستند که به زبانهایی مانند PHP کار می کنند ، ممکن است از یک چارچوب Python مانند Django استفاده کنند ، کد جاوا را بنویسند ، پایگاه داده های SQL را مدیریت کنند یا از زبانها یا چارچوبهای دیگر برای اطمینان از سرورها ، برنامه ها ، و پایگاه داده ها همه با هم کار می کنند.


در تبدیل شدن به یک طراحی سایت شرکتی ، نیازی نیست که در یادگیری آنچه در قسمت انتهایی رخ می دهد عمیق شوید ، اما باید حداقل هدف آن را درک کنید.


بدانید که قسمت جلویی چیست

قسمت پشتی سمت سرور در نظر گرفته می شود در حالی که قسمت جلویی سمت مشتری است. بهینه سازی سایت قسمت جلویی جایی است که HTML ، CSS ، JavaScript و سایر کدها برای نمایش یک وب سایت با هم کار می کنند. این بخشی از طراحی سایت است که افراد با آن درگیر می شوند.


همانطور که در حرفه خود پیشرفت می کنید ، می توانید در زمینه های تخصصی تر توسعه وب فعالیت کنید.  سئو سایت در آخر ممکن است با فریمورک هایی مانند React یا Bootstrap کار کنید یا با JavaScript یا jQuery عمیق تر شوید. اینها مناطق پیشرفته تری هستند که در ابتدا نباید خیلی نگران آنها باشید.


طراحی بصری خوب را تشخیص دهید

طراحی بصری جعبه ها

اگرچه بهترین طراحی های وب در اجرا بی دردسر به نظر می رسند ، اما همه آنها بر اساس اصول راهنمای طراحی بصری ساخته شده اند. اگرچه آن دسته از طراحان وب نادر وجود دارند که ذاتی ذاتی به طراحی بصری دارند ، اما برای اکثر ما این موضوعی است که باید به تنهایی یاد بگیریم.


نحوه کار طراحی بصری را بفهمید. قوانین ترکیب را بدانید و بفهمید که چگونه عناصر مانند اشکال ، فضا ، رنگ و هندسه کنار هم قرار می گیرند.


یک نقطه شروع عالی پست ما در مورد اصول طراحی بصری برای طراحان وب است. مطالعه مفاهیمی مانند اصلاح ، ظهور و تغییر ناپذیری به شما امکان می دهد این اصول را در کار خود بگنجانید. یادگیری چگونگی طراح وب بودن به معنای درک تاریخچه طراحی است. ما این بایگانی طراحی گرافیکی عمیق را گردآوری کرده ایم تا تمام پیشرفت های عمده در طراحی سایت خبری را به شما نشان دهیم که ما را به جایی که امروز هستیم رسانده است.

(0) نظر

طراحی سایت فروسگاهی

چهارشنبه نوزدهم 3 1400

طراحی سایت فروشگاهی

امروزه بسیاری از افراد برای بدست آموردن مایحتاج زندگی خود از از سایت های فروشگاهی استفاده میکنند . حتی برای خرید املاک از سایت های که در زمینه فروش ملک فعالیت دارند تستفاده میکنند . 

ما به شما پیشنهاد میکنیم اگر در این زمینه فعالیت دارید چه در زمینه فروش و چه در زمینه املاک با طراحی سایت کار و بار خود را رونق دهید .

طراحی سایت

ما در این بخش می خواهیم در زمینه طراحی سایت و مزیت های آن برای شما صحبت نماییم . با ما همرا باشید . شرکت طراحی سایت دئووب با بیش از 15 سال سابقه در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت توانسته در بین مشتریان خود سابقه خوبی را بهم بزند و از طرفی دارای رزومه خوبی باشد . 

با کمی تحقیق در مورد سئو سایت میتوانید به این مسئله پی ببرید . ما نیز به شما در این موضوع به شما کمک خواهیم نمود . پس با ما همراه باشید . 

خدمات شرکت دئووب

ما در شرکت در حدود 56 نوع وب سایت طراحی میکنیم که میتوان به طراحی سایت فروشگاهی که در زمینه فروش اینترنتی تمامی اقلام مورد نیاز مردم به صورت آنلاین به فروش میرساند اشاره نمود . که در حال حاظر به تعداد این نوع وب سایت ها در حال افزایش است . ما نیز این ماموریت را  داریم تا در صورت نیاز به طراحی وب سایت فروشگاهی دارید بتوانیم به شما کمک شایانی را داشته باشیم . 

یکی دیگر از سرویس های شرکت دئووب برای شرکت های در حال فعالیت میباشند که ما میتوانیم در این زمینه ما میتوانیم به شما کمک نماییم . طراحی سایت شرکتی ما میتواند برای شرکت های شما بسیار مفید باشد . شما با طراحی وب سایت شرکتی میتوانید تمامی کالاهای خود را که در حال صادرات و یا واردات هستید را در معرض دید عموم قرار دهید تا دیگران از کالاهای شما نیز استفاده نمایند . 


(0) نظر
X