automn

مرصاد وب

automnRight
social
about درباره وبلاگ
# موضوعات
#

مرصاد وب

طراحی سایت انتشارات

جمعه بیست و چهارم 1 1397

طراحی سایت انتشارات : متاسفانه در ایران فرهنگی کتابخوانی به آن صورت که باید جا افتاده باشد ، فرهنگ‌ سازی نشده است ، البته افراد زیادی هم هستند که علاقه به کتاب خواندن دارند حال این کتاب می خواهد به صورت فیزیکی و یا مجازی باشد ( کتاب دیجیتال ) . خیلی از همین افراد علاقه مند به کتاب خواندن ، کتاب‌های خود را از طریق اینترنتجستجو کرده و پیدا می کنند. چنانچه یک سایت انتشارات به درستی طراحی و پیاده سازی گردد و قسمت‌های مختلف سایت به درستی دسته بندی شده باشد می توانند برای کسب و کار شما اثر بخش بوده و شما را از نظر درآمدی رونق دهد. 
در انتها سایت انتشارات شما می تواند بازدیدکنندگان را به مشتریان خود تبدیل کند و از آنها بخواهید به محل کار شما مراجعه نموده و با بستن قرارداد در مورد انتشارات کتاب های شان به آنها کمک نمایید و یا از کتاب های شما به صورت حضوری نیز دیدن نمایند. 
مطمئن باشید بازدیدکنندگان سایت انتشارات شما از شما نمونه کارها و سابقه مشتریان قبلی را خواهند پرسید تا با روند کاری شما آشنا شده. می توانید کارهای شاخص خود را یا اسامی و بیوگرافی نویسندگان مطرح که نزد شما کتاب خود را به چاپ رسانده اند با دسته‌بندی منظم در صفحه اول سایت قرار داده تا بازدیدکنندگان از نمونه کارها و همچنین سابقه مشتریان شما مطلع شده و راحت تر بتوانند نسبت به چاپ کتاب خود در انتشارات شما تصمیم بگیرد 
بدیهی است که اگر نمونه کارها و مشتریان شما بیشتر باشند محتوای شما افزایش پیدا کرده و افراد با فراغ بال بیشتر و مطمئن تر می توانند کار خود را به شما بسپارند و این باعث رونق در کسب و کار شما شده .

(0) نظر
X